Lokal nr 24 - BEMA11

BEMA 11

Wieloletnie doswiadczenie
i utrwalona marka.
Istniejemy od 1974 roku.
BEMA 11
Zapraszamy
Przejdź do treści

Lokal nr 24
Jakub Śliwowski - Rzeczoznawca diamentów, członek Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego, magister sztuki ze specjalizacji projektowanie biżuterii (dyplom z oceną bardzo dobrą z wyróżnieniem na Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi oraz Polished Diamond Grador (PGP)). Jest 3 pokoleniem w rodzinie Śliwowskich, które się zajmuje biżuterią i złotnictwem. Biżuteria interesuje się od dziecka, natomiast profesjonalnie złotnictwem zajmuje się nieustannie od 10 lat. Przeszedł specjalistyczne kursy na klasyfikację i ocenę diamentów jubilerskich oraz kolorowych kamieni szlachetnych. Zajmuje się wyceną diamentów oraz kamieni szlachetnych. Jest nowatorskim projektantem i twórcą unikatowej biżuterii, za którą otrzymywał nagrody oraz wyróżnienia na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach biżuteryjnych. Tworzy głównie w złocie z wykorzystaniem różnych kamieni szlachetnych naturalnego pochodzenia. Lubi eksperymentować z metalem, poddawać go różnych technikom obróbki plastycznej. Stale poszukuje nowych inspiracji w świecie go otaczającym. Właśnie w tym celu razem z przyjaciółmi ze studiów stworzyli grupę G7, której zadaniem jest promowanie unikatowej sztuki jubilerskiej i projektanckiej w Polsce i na świecie. Na co dzień artysta współpracuje ze swoim ojcem Wiesławem Śliwowskim, który od nieprzerwanie 33 lat prowadzi Pracownię Złotniczą na ul. Bema 11 w lokalu 32.
Zakres działalności firmy obejmuje:
  • Wycenę i ekspertyzy kamieni szlachetnych oraz biżuterii
  • Projektowanie unikatowej biżuterii na życzenie klienta (od pojedynczych wyrobów w postaci pierścionków czy obrączek , na pełnych kompletach biżuterii kończąc)
  • Produkcja i sprzedaż własnej linii ekskluzywnej biżuterii ze złota i kamieni szlachetnych
  • Skup złota i kamieni szlachetnych
  • Naprawa biżuterii złotej i zabytkowej
Z racji, iż większość czasu spędzam w Pracowni Złotniczej Wiesława Śliwowskiego, proszę jeżeli to możliwe o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy bądź poprzez Pracownie Wiesława Śliwowskiego w celu ustalenia wstępnej wyceny bądź innej usługi.
Jakub Śliwowski. Biżuteria i brylanty - wycena i ekspertyzy
tel. 605 631 667
www.sliwowski.com.pl
jakubsliwowski@interia.pl

CZYNNE:
PN - PT: 9.00 - 17.00
NASZ CEL
Zrozumienie potrzeb i wymagań klientów oraz wyjście im naprzeciw. Chcemy sprawić, aby dzięki jakości usług klienci wracali do miejsc, gdzie spotkali się z kompetentnymi sprzedawcami, doświadczeniem, wiedzą i pomocą w rozwiązywaniu problemów.

O NAS
Pierwsza galeria w Polsce płn.wschodniej i najstarsza powstała w Białymstoku. Na rynku usług jesteśmy od 1974 roku. W naszej galerii mają siedziby firmy reprezentujące różne branże.


Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści