Lokal nr 25 - BEMA11

BEMA 11

Wieloletnie doswiadczenie
i utrwalona marka.
Istniejemy od 1974 roku.
BEMA 11
Zapraszamy
Przejdź do treści

Lokal nr 25ArtLook HURTOWNIA
Jesteśmy hurtownią fryzjerską oferującą profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na poznawaniu i realizacji potrzeb naszych kontrahentów. Za cel stawiamy sobie profesjonalną obsługę oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych. Gwarantujemy najwyższej klasy towar w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy salony fryzjerskie i kosmetyczne, firmy handlowe oraz odbiorców detalicznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne kosmetyki takich marek jak : Oyster, Dermofuture, Ce-Ce, Joanna Professional, Farouk, Szwarzkopf, Nanoplex, Martix, Goldwell, Afaparf, Synteza, L'oreal, Matrix, Constance Carroll, Scandic Line, Allwaves, Black, Kallos, Hegron, Biotech, V. Laboratories, Fox, Moser, Jaguar, Wahl i wiele innych.

CZYNNE:

Pn - Pt 9.00 - 17.00
Sob - nieczynne

tel. 792-444-327
NASZ CEL
Zrozumienie potrzeb i wymagań klientów oraz wyjście im naprzeciw. Chcemy sprawić, aby dzięki jakości usług klienci wracali do miejsc, gdzie spotkali się z kompetentnymi sprzedawcami, doświadczeniem, wiedzą i pomocą w rozwiązywaniu problemów.

O NAS
Pierwsza galeria w Polsce płn.wschodniej i najstarsza powstała w Białymstoku. Na rynku usług jesteśmy od 1974 roku. W naszej galerii mają siedziby firmy reprezentujące różne branże.


Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści