Lokal nr 26 - BEMA11

BEMA 11

Wieloletnie doswiadczenie
i utrwalona marka.
Istniejemy od 1974 roku.
BEMA 11
Zapraszamy
Przejdź do treści

Lokal nr 26Pasmanteria Zielona Agrafka - to miejsce dla KREATYWNYCH. Miejsce, które jakby agrafką spina harmonijnie trzy branże: tkaniny, włóczki i pasmanterię. Tutaj można znaleźć coś dla siebie, zainspirować się, by stworzyć niepowtarzalny przedmiot - ubranie, broszkę, naszyjnik.....Ogranicza nas tylko wyobraźnia.
Wszystko tu można dotknąć, każdy może szperać między półkami, by wybrać właśnie to, czego potrzebuje.

Dobrze wiemy, co jest potrzebne do szycia, dziania, szydełkowania, filcowania, tworzenia biżuterii... Wiemy to, bo to robić potrafimy. Potrafimy łączyć kolory, formy, tworzyć kompozycje, projektować ubrania i potrafimy je uszyć.
Wiedza, umiejętności i wieloletnie doświadczenie, pomagają nam w prowadzeniu pasmanterii.

Pasmanterię prowadzą kobiety, ale nie tylko dla kobiet. Odwiedzają nas zarówno kobiety jak i mężczyźni, również młodzież i dzieci. Zawodowi krawcy, amatorzy szycia, miłośnicy rękodzieła, bo miło jest stworzyć unikatowy przedmiot i się nim cieszyć. Również tacy, którym zgubił się guzik od koszuli, zrobiła się dziura w ulubionych jeansach, porwały sznurowadła......
To miejsce do którego może przyjść każdy.

Pasmanteria Zielona Agrafka powstała w 1995 roku. Jest starszą, większą siostrą Pasmanterii Dziupla.  


ZMIENNE GODZINY OTWARCIA:
1 WRZESIEŃ - 30 KWIECIEŃ: PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9.00- 17.00     SOBOTA: 9.00 - 13.00
1 MAJ - 31 SIERPIEŃ: PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 9.00- 17.00


KONTAKT:
telefon:
85 7466606

Facebook:
Google:
NASZ CEL
Zrozumienie potrzeb i wymagań klientów oraz wyjście im naprzeciw. Chcemy sprawić, aby dzięki jakości usług klienci wracali do miejsc, gdzie spotkali się z kompetentnymi sprzedawcami, doświadczeniem, wiedzą i pomocą w rozwiązywaniu problemów.

O NAS
Pierwsza galeria w Polsce płn.wschodniej i najstarsza powstała w Białymstoku. Na rynku usług jesteśmy od 1974 roku. W naszej galerii mają siedziby firmy reprezentujące różne branże.


Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści