Lokal nr 48 - BEMA11

BEMA 11

Wieloletnie doswiadczenie
i utrwalona marka.
Istniejemy od 1974 roku.
BEMA 11
Zapraszamy
Przejdź do treści

Lokal nr 48


 
Wszystko do Chrztu
 
Ewa Niemotko
 
 
Stylowy Chrzest to miejsce w którym zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą odzieży i dodatków do chrztu od ponad 40 lat. Ubraliśmy do chrztu już kilka pokoleń dzieci. Jako pierwsi w regionie zapoczątkowaliśmy modę na personalizowanie szatek. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku i potrzeb naszych klientów.
 
W naszym sklepie oferujemy prześliczne ubranka do chrztu własnego autorstwa i uznanych polskich marek oraz akcesoria na chrzest w naprawdę atrakcyjnych cenach. Do każdego ubranka staramy się zapewnić dodatki w tym samym stylu.
 
Oferujemy szeroki wybór
 
·         ubranek dziewczęcych i chłopięcych
 
·         bielizny niemowlęcej
 
·         rajstopek, skarpetek
 
·         bucików, czapeczek
 
·         rożków, kocyków
 
·         kurteczek, pelerynek (także do I Komunii Św.)
 
·         chrzczonek, szatek (haftowanie imion i daty chrztu)
 
·         świec, pamiątek, zaproszeń
 
·         dodatków komunijnych
 
 
Kochamy to co robimy i robimy to z pasją! Wiemy, w czym maluchy czują się najlepiej, sami jesteśmy rodzicami! Zapraszamy na zakupy, aby ten dzień był dla Was i Waszego dziecka wyjątkowy.
 
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom prowadzimy także sprzedaż internetową . Zapraszamy na stronę www.stylowychrzest.pl
 
 
 
www.stylowychrzest.pl
 
tel. 85 746-65-22
NASZ CEL
Zrozumienie potrzeb i wymagań klientów oraz wyjście im naprzeciw. Chcemy sprawić, aby dzięki jakości usług klienci wracali do miejsc, gdzie spotkali się z kompetentnymi sprzedawcami, doświadczeniem, wiedzą i pomocą w rozwiązywaniu problemów.

O NAS
Pierwsza galeria w Polsce płn.wschodniej i najstarsza powstała w Białymstoku. Na rynku usług jesteśmy od 1974 roku. W naszej galerii mają siedziby firmy reprezentujące różne branże.


Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści